Як прийняти участь в електронних торгах

Електронні торги в Україні, що проводяться через акредитовані в системі Прозорро.Продажі торгівельні майданчики, є відкритими та доступними. До участі в них допускають усіх бажаючих: українських громадян, іноземців, а також підприємства будь-якої форми власності. Таким чином держава намагається зробити реалізацію державного та комунального майна максимально прозорою.

Щоб стати учасником відкритого аукціону, потрібно створити особистий кабінет на обраному торгівельному майданчику. Обирати його потрібно, опираючись на якість послуг та зручність користування сайтом. Одним з кращих на даний час є торгівельний майданчик УУБ – Українська універсальна біржа. Вона має великий досвід роботи в цій сфері, а також велику команду кваліфікованих фахівців. Користувачі цієї біржі можуть отримати консультаційну допомогу в будь-який час.

Після реєстрації на сайті обраної торгівельної платформи необхідно обрати потрібний лот. Це можна зробити за допомогою спеціального пошукового фільтру. Також можна скористатися допомогою менеджерів торгівельного майданчику.

Коли цікавий лот знайдено, треба уважно ознайомитися з його описом. Особливу увагу варто звернути на те, коли саме проводиться аукціон, яку суму гарантійного внеску потрібно сплатити та якою є стартова ціна. Зазвичай розмір внеску складає до 10% від вартості лоту.

Після цього можна подавати заявку на участь у торгах. Також потрібно буде завантажити в систему деякі документи в електронному вигляді. Їх будуть перевіряти у разі, якщо система обере учасника переможцем.

В назначений час автоматично розпочнеться аукціон. В ньому зможуть прийняти участь лише ті, хто вчасно подав заявку та сплатив гарантійний внесок. Ніхто не може затримати початок аукціону чи продовжити час його дії. Він буде запущений автоматично і ніхто не зможе вплинути на це.

Придбати на таких торгах можна будь-яке майно. Продається тут навіть арештоване та конфісковане майно, дізнатися про яке можна на сайті https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/reestr-areshtovanogo-majna-ta-jogo-realizatsiya-na-prozorroprodazhi/. Якщо у учасника аукціону виникне будь-яке питання щодо його проведення, то він може звернутися до кваліфікованого менеджера за професійною консультацією. Необхідно пам’ятати, що для участі в електронних торгах потрібно мати стабільний доступ до Інтернету.