Товарна торгівля на інтернет-аукціонах: новий напрямок

Проведення аукціонів електронної комерції, на яких продається деревина із сировини – одна з найперспективніших сфер, яку потрібно розвивати зараз. Величезні обсяги необробленої лісової сировини регулярно виставляються на аукціони державними лісозаготівельними організаціями.

Зробити це слід за допомогою Інтернет-платформи Української енергетичної біржі, оскільки лише так продавець може розраховувати на повне відкриття аукціону. Завдяки системі державного підприємства “Prozorro.Продажі” вдається збільшити кількість зацікавлених реальних учасників та зафіксувати реальні ринкові ціни на виставлений лот.

Особливості торгівлі лісовою сировиною на сайті https://sale.uub.com.ua/

Український лісозаготівельний сектор вже давно регулюється правилами радянського зразка, які вже давно застаріли. Справжня революція в галузі продажу деревини стала можливою завдяки впровадженню електронної системи відкритих аукціонів ProZorro.Sale. Тепер майбутньому покупцеві не потрібно бути фізично присутнім на аукціоні, який можна провести по всій країні. Наш клієнт може взяти участь у прозорому онлайн-аукціоні безпосередньо вдома чи в офісі, не витрачаючи часу на довгі поїздки по містах. Все, що вам потрібно – це комп’ютер і можливість виходу в Інтернет.

З 2016 року система електронної комерції Prozorro.Sales є лідером з продажу та оренди державної та комунальної власності. Результати показують, що торги в Інтернеті набагато дешевші за фізичні аукціони, тому їм вигідна прозорість процесу та запобігання різним корупційним схемам. За три роки сумлінної праці вдалося провести майже 240 тис. Справедливих аукціонів, а загальний прибуток досяг 22 млрд. Гривень.

Електронна аукціонна система продажу лісової сировини “ProZorro.Sale” гарантує, що під час проведення онлайн-тендеру буде досягнута повна прозорість процесу та справедливі умови для кожного учасника. Відсутність корупційних схем досягається повним контролем спеціальних наглядових органів, громадських організацій і навіть пересічних українців, які можуть контролювати пропозиції в Інтернеті. Завдяки такому рівню відкритості під час торгів, у разі мінімальних порушень процедури продажу лісової сировини, про ситуацію негайно повідомлять компанію, що допоможе швидко вирішити проблему.

Процес торгівлі необробленою деревиною на платформі

Щоб отримати повний доступ до електронних аукціонів, вам потрібно зареєструватися в системі EPO, яка є офіційним веб-сайтом державної компанії Prozorro.Sales, яка має міністерські акредитації та кришталеву репутацію серед громадськості. Після реєстрації користувач негайно відвідує аукціон і може брати участь в Інтернет-аукціонах з продажу лісової сировини.

Брати участь в аукціоні з продажу деревини дуже просто за допомогою фахівців інтернет-платформи https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-derevyny-na-majdanchyku-ukraqinsqkoqi-universalqnoqi-birzhi, завжди готових проконсультуватися зі своїми замовниками. Дізнайтеся більше про відкриті пропозиції на сайтах Prozorro. Продажі доступні на нашому каналі YouTube, де ви можете знайти багато відео про онлайн-пропозиції. Якщо у вас виникли запитання, ви завжди можете звернутися до наших висококваліфікованих менеджерів на гарячу лінію за номером (044) 337-77-65. Крім того, ми рекомендуємо підписатись на наш список розсилки та бота в Telegram, щоб завжди бути в курсі новин сайту.