Українська тендерна родина

На весні 2015 року Відділ освіти Бучацької районної державної адміністрації Тернопільської області уклав договір з ТОВ «Бучачхлібпром» на поставку хлібобулочних виробів. Власники фірм, що розіграли тендер, є представники однієї родини. Таким чином, втрати бюджету встановили 299 051 грн.

Read more “Українська тендерна родина”

Послуги з приготування їжі для Івано-Франківського обласного наркологічного диспансера

Корупційна складова:

  • штучне обмеження замовником учасників процедури закупівлі лише тими, які отримали запит цінових пропозицій;
  • подання пропозицій під час проведення процедури державної закупівлі пов’язаними особами та укладення замовником договору з однією з цих осіб.
Read more “Послуги з приготування їжі для Івано-Франківського обласного наркологічного диспансера”

Як в Рогатині купували сміттєвоз: чергова схема.

08 серпня 2016 року Рогатинська міська рада Івано-Франківської області за результатами тендерної закупівлі уклала договір на закупівлю сміттєвоза з ТзОВ «Інтергарант» на суму 650 тис.грн.

Read more “Як в Рогатині купували сміттєвоз: чергова схема.”

Дискримінаційні вимоги та змова учасників у закупівлях ПАТ «ДТЕК Західенерго»

6 договорів виграло ТОВ «Карпат-Нафтохім» в тендері від ПАТ «ДТЕК Західенерго» на загальну сумму 14 354 400,00 грн. Однак є об’єктивні підозри, що присутня змова переможця процедури закупівлі з одним з учасників.

Read more “Дискримінаційні вимоги та змова учасників у закупівлях ПАТ «ДТЕК Західенерго»”

Закупівля послуг з приготування їжі наркологічним диспансером – антиконкурентна змова та дискримінаційні порушення

Тендер з приготування їжі для Івано-Франківського обласного наркологічного диспансеру на 315 760,00 грн розіграли пов’язані особи, з однією з яких і був підписаний договір.

Read more “Закупівля послуг з приготування їжі наркологічним диспансером – антиконкурентна змова та дискримінаційні порушення”

Автомобільна дискримінація: як чиновники купують авто за державні гроші

З моменту, коли державні закупівлі почали проводити он-лайн з допомогою системи Prozorro, це дозволило державним службам суттєво економити бюджетні кошти. Ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі Закону) забезпечує усім рівний доступ до участі у електронних торгах.  Можливість цілком чесної конкуренції з рівними умовами для учасників – така мета створення нової електронної системи закупівель в Україні.

Read more “Автомобільна дискримінація: як чиновники купують авто за державні гроші”