Продаж майна боржників банків через офіційні майданчики ProZorro

Положення 66 нового кодексу говорить, що уряд дозволить продати майно на другому додатковому аукціоні, але ціна може бути знижена в 10 разів.

З банкрутством часто можуть стикатися юридичні особи та індивідуальні підприємці власного бізнесу. Водночас закон передбачає, що у разі банкрутства грошові зобов’язання не можуть порушувати фізичні особи та приватні підприємці ні особистими, ні фінансовими активами, ні людською діяльністю, ні відносно певних структурних утворень. Структурні підрозділи можуть включати філії, підрозділи, установи та інші установи. Однак Закон про банкрутство не містить положень, що стосуються банкрутства осіб, які не займаються комерційною діяльністю. Крім того, Господарський кодекс України перелічує компанії, які не підлягають процедурі банкрутства:

  • державні та етнічні підприємства (що займаються державними активами);
  • громади юридичні особи, які є членами місцевих громад та реєструють унітарне підприємство згідно з рішенням, прийнятим на засіданні конференції з погодження з місцевою владою;
  • некомерційні організації, включаючи партії, громадські об’єднання, різні соціальні організації.

Розумне погашення активів з питань банкрутства на електронних майданчиках офіційної системи Prosoro

Багато малих підприємств все частіше піддаються банкрутству та боргам, оскільки українська економіка зараз перебуває у стані нестабільності. Майже 40% банкрутських українських банків та фонд гарантування вкладів у процесі ліквідності зрештою призвели до банкрутства великої кількості компаній та організацій. Довгострокові ініціативи в процесі подолання проблеми банкрутства часто закінчуються продаже активів та активів банкрута. Це єдиний правильний спосіб вирішення проблеми.

Звичайні вуличні аукціони більше не застосовуються, оскільки вони були замінені електронними біржами для продажу майна позичальників. Такі біржі, як Prozorro https://sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property, можуть гарантувати швидкість, безпеку та прозорість усіх аукціонів та платежів.