Процес здійснення продажу лісу в електронній системі Прозорро

З початку 2020 року на території України взяти участь у відкритих торгах по необробленої деревини можуть всі без винятку зацікавлених осіб. Для цього було прийнято рішення розробити електронну державну платформу Прозорро.Продажі tender.uub.com.ua. Завдяки переходу на такий ресурс Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища дозволило вивести з тіні найбільш корумповану галузь. Щоб взяти участь в лотах, досить зареєструвати особистий кабінет і вибрати цікавий розділ на ТБ «Українська біржа торгів».

Read more “Процес здійснення продажу лісу в електронній системі Прозорро”

Відкриті торги природним газом

Сучасний сектор торгів природним газом є досить привабливим та повністю відкритими, тому якщо для вас прозоріст є важливою деталлю, то можна звернутися саме до нього. Тут перед вами можуть відкриватися ті чи інші якісні перспективи, котрі стають максимально цікавими та допоможуть вам оптимізувати важливі для вас процеси.

Read more “Відкриті торги природним газом”

Українці – Найсміливіші Викривачі Корупції

В ніч на 16 листопада в усьому світі було оприлюднено результати традиційного дослідження антикорупційної мережі Transparency International – Барометр Світової Корупції. Це опитування дозволяє визначати суспільну думку щодо участі громадян у корупційних діях та їх оцінку діяльності органів влади в подоланні корупційних зловживань. Дослідження проводилось в 42 країнах, в ньому взяло участь 60 000 чоловік. Українських респондентів (1507 осіб) опитали з 24.02.2016 по 26.05.2016.

Read more “Українці – Найсміливіші Викривачі Корупції”

Барометр Світової Корупції: Українці Дорослішають І Вчаться Розраховувати Лише На Себе

Сьогодні вночі по всьому світу було оприлюднено результати дослідження Transparency International “Барометр Світової Корупції” (Global Corruption Barometer). Воно традиційно присвячується вимірюванню впливу корупції на життя громадян у різних країнах світу. Барометр дозволяє визначати суспільну думку щодо участі громадян у корупційних діях та їх оцінку діяльності органів влади в подоланні корупційних зловживань.

Read more “Барометр Світової Корупції: Українці Дорослішають І Вчаться Розраховувати Лише На Себе”

Скільки Суспільству Коштує Корупція? – Дослідження

Корупція – одна з головних проблем України, яка постійно перебуває в центрі уваги як української, так і міжнародної спільноти.

Read more “Скільки Суспільству Коштує Корупція? – Дослідження”

Вперше В Україні Випущено Антикорупційний Комікс У Форматі 360 Градусів

Україна продовжує працювати над зміною менталітету українців та зниженням толерантності до корупції. Громадська організація спільно з «Хроніками Аптауна» та креативною агенцієюCheil Ukraine випустила перший в історії нашої країни антикорупційний комікс у форматі 360 градусів. Таким сучасним підходом організація намагається залучити молодь до антикорупційної боротьби.

Read more “Вперше В Україні Випущено Антикорупційний Комікс У Форматі 360 Градусів”

Як Рівень Корупції Впливає На Грамотність Населення Та Тривалість Життя? Результати Дослідження

В корумпованих країнах люди живуть менше, їх рівень грамотності нижчий, а економічне зростання сповільнюється. Такими є результати дослідження, проведеного Офісом з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України.

Read more “Як Рівень Корупції Впливає На Грамотність Населення Та Тривалість Життя? Результати Дослідження”

Як Подолати Корупцію У Вищій Освіті

Корупція у вищій освіті є однією із основних проблем в Україні. Майже 60% населення вважають, що дляпокращення якості вищої освіти першочергово потрібно боротися проявами корупції та нечесності у вишах. Екс-міністру освіти Сергію Квіту під час своєї роботи вдалося запустити окремі реформи, що допомогли знищити ці негативні явища на етапі вступу на магістерські програми.

Read more “Як Подолати Корупцію У Вищій Освіті”

Легалізація грального бізнесу: що потрібно знати, аби отримати ліцензію

Як я вже наголошував багато разів, прийняття закону про легалізацію азартних ігор і його вступ у дію — це лише перші кроки, але дуже важливі. У чому ж їхня важливість? Значущість прийняття цього закону полягає в тому, що внутрішнім та іноземним інвесторам чітко сказали: ринок буде легальним, готуйтеся до роботи на українському ринку.

Read more “Легалізація грального бізнесу: що потрібно знати, аби отримати ліцензію”

Запрошуємо на навчальний семінар: «Система електронних державних закупівель»

Експерти семінару:

Мирослав Сімка – голова правління ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень», координатор Центру компетенції ProZorro у Львівській області.

Read more “Запрошуємо на навчальний семінар: «Система електронних державних закупівель»”