23 Січень 2017
За сприяння представників Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» повідомлено про підозру керівнику “Луцькводоканал”
thumbnail

Повідомлено про підозру керівнику КП «Луцькводоканал» Івану Корчуку – депутату Луцької міської ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Прокуратура Волинської області 14.12.2016  повідомила про підозру Корчуку Івану Миколайовичу у вчиненні службового підроблення та розтрати чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем в особливо великому розмірі за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 ч. 1 ст. 366 КК України. Зазначений посадовець упродовж 2014 року уклав ряд фіктивних договорів та розтратив кошти комунального підприємства на суму 1,7 млн грн.

http://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=200215

Довідково.

Понад 200 повідомлень про корупцію на загальну суму  у понад чверть мільярда гривень бюджетних коштів, нерухомого майна та землі, яку роздерибанили представники влади та місцеві депутати в усіх регіонах України були передані до Генеральної прокуратури активістами Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» протягом 2016 року.  За результатами, у 125 випадках інформація про порушення вимог законодавства посадовими та службовими особами регіонального рівня, повністю або частково підтвердилась, за іншими кейсами перевірки тривають.

SHARE
Google + Tweet Facebook