23 Січень 2017
За сприяння та громадського контролю представників Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» зібрано достатньо доказів вини посадовців
thumbnail

Визнано винним заступника начальника відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища Ковельської міської ради Дмитра Бручу. Таким є результат співпраці представників Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» із органами Генеральної прокуратури.

За вироком Ковельського міськрайонного суду Волинської області від 23.11.2016 Бручу Дмитра Миколайовича ( член політичної партії ВО «Батьківщина»), який прийняв пропозицію одержати 2000 доларів США за обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення уповноваженими особами щодо виділення громадянину земельної ділянки у м. Ковелі, визнано винним за ч. 2 ст. 369-2 КК України та призначено покарання у виді штрафу в сумі 17 000 грн з позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та органах місцевого самоврядування строком на 2 роки.

 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/62894208

Бруча ГУНП ВолинОбл

SHARE
Google + Tweet Facebook