30 Грудень 2016
За результатом співпраці Руху «Під контролем» та ГПУ покарання наздогнало місцевих депутатів зі Львівської області
thumbnail

 1 особу засуджено, 1 обвинувальний акт перебуває на розгляді у суді, у 5 випадках проводиться перевірка в межах досудового розслідування-це результат звернень активістів Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» у Львівській області до Генеральної прокуратури.

Так, депутата Радехівської міської ради Львівської області Андрія Макара засуджено за одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення уповноваженими особами щодо погодження технічної документації для автомобільних стоянок (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Нагадаємо: депутат та голова комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології Радехівської міської ради від політичної партії ВО «Свобода» Макар Андрій Павлович був затриманий співробітниками ГУ НП у Львівській області під час одержання грошей (4800 грн) від підприємця за вплив на прийняття рішення щодо погодження технічної документації – паспортів стоянок для автомобілів таксі по вулиці Львівській та по вулиці Тарнавського у м. Радехові Львівської області.  02.06.2016  стосовно Макара А.П. було відкрито кримінальне провадження.  Активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» звернулися до ГПУ. Рішенням Радехівського районного суду Львівської області депутата Андрія Макара визнано винним у зловживанні впливом, тобто одержання неправомірної вигоди для себе за обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення.

 Також до суду скеровано обвинувальний акт стосовно депутата Городоцької міської ради від політичної партії «Громадянська позиція» Богдана Бориса,  який вимагав та одержав неправомірну вигоду за сприяння у позитивному вирішенні питання про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка була виділена для будівництва житлового будинку учасникам АТО, та подальшу передачу вказаної земельної ділянки в користування під будівництво готельно-розважального комплексу із басейном (ч. 3 ст. 368 КК України). Кримінальне правопорушення за статтею вимагання та отримання хабара. Активісти Руху «Під контролем» привернули увагу прокуратури до факту повільного розгляду кримінального провадження від 08.04.2016 щодо Бориса Богдана Михайловича, який вимагав і отримав 4000 доларів США за сприяння в оформленні документів на користування земельною ділянкою зі зміною її цільового призначення.

Ще один народний обранець- Андрій Чорний, депутат Винниківської міської ради, рішенням суду визнаний винним та йому накладено стягнення у вигляді штрафу за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією. Депутат від Партії простих людей Сергія Капліна, Чорний Андрій Петрович– що є власником та директором ТзОВ «Гал-Дім», перед прийняттям рішення сесії Винниківської міської ради  голосував за продовження договору оренди землі власному товариству і не повідомив про реальний конфлікт інтересів. На підставі цього рішення, між Винниківською міською радою та товариством депутата Андрія Чорного було укладено договір оренди землі площею півтора гектари і вартістю понад 7 млн грн. Судом депутата визнано винним та притягнуто до адміністративної відповідальності, а прокуратурою також вжито заходів цивільно-правового характеру до визнання незаконним вказаного рішення та повернення земельної ділянки у комунальну власність.

SHARE
Google + Tweet Facebook