16 Січень 2017
За матеріалами активістів Всеукраїнського руху «Під контролем» прокуратурою Закарпатської області встановлено конфлікт інтересів чиновників
thumbnail

За матеріалами активістів Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» на Закарпатті, прокуратурою Закарпатської області встановлено, що у діях Гісема Мирослава Володимировича, члена виконавчого комітету Ужгородської міської ради, який також є одним із засновників ТОВ «Плодоовоч-Уж», присутній наявний конфлікт інтересів. Адже підконтрольне виконавчому комітету Ужгородської міської ради управління освіти УМР уклало договори з ТОВ «Плодоовоч-Уж» та в подальшому перерахувало цьому суб’єкту господарювання 2 779 557 гривень на постачання продуктів харчування у навчальні заклади міста Ужгорода. З метою усунення виявлених порушень прокуратурою області 29.12.2016 внесено подання у порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», яке на даний час перебуває на розгляді в Ужгородській міській раді.

Довідково: Понад 240 повідомлень про корупцію на загальну суму у понад чверть мільярда гривень бюджетних коштів, нерухомого майна та землі, яку роздерибанили представники влади та місцеві депутати в усіх регіонах України були передані до Генеральної прокуратури активістами Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» протягом 2016 року. За результатами, у 125 випадках інформація про порушення вимог законодавства посадовими та службовими особами регіонального рівня, повністю або частково підтвердилась, за іншими кейсами перевірки тривають.

SHARE
Google + Tweet Facebook