02 Серпень 2016
До яких партій належать керівники комунальних підприємств Тернополя.
thumbnail

Наявність у рядах політичних сил керівників комунальних підприємств перекладає також і на партії й відповідальність за їхню діяльність. Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» перевірив, представники яких партій керують комунальними підприємствами Тернополя.

Експертами руху було проаналізовано 11 міських та 6 обласних комунальних підприємств, які працюють у сфері ЖКГ. Однак попри те, що міський голова Тернополя Сергій Надал, який призначає керівників комунальних підприємств міста, є членом ВО «Свобода», не було виявлено жодного директора комунального підприємства в сфері ЖКГ, тісно пов’язаного з даною партією. Аналогічно і з обласними комунальними підприємствами.

Директор комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Мастюх Андрій Павлович на місцевих виборах 2015 року був кандидатом в депутати до Тернопільської міської ради від політичної партії «Солідарність правих сил». Слід зазначити, що у списку даної політичної партії були присутні ряд керівників комунальних підприємств та чиновників структурних підрозділів міськради, зокрема: Джуринський Остап Антонович, директор КП «Еней», Левчук Ростислав Дмитрович, начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міськради, Остапчук Вікторія Олександрівна, заступник міського голови Тернополя, Похиляк Ольга Петрівна, начальник міського управління освіти і науки.

DSC05737

Директор комунального підприємства «Тернопільводоканал» Кузьма Володимир Антонович був депутатом минулої каденції Тернопільскої міської ради від політичної партії «Фронт змін». У 2013 році політична партія «Фронт змін» приєдналась до партії ВО «Батьківщина».

ec87b50e2bb05cc347392e03610b2d28

Керівники комунальних підприємств «Тернопільміськсвітло» Лехіцький Олег Володимирович та «Міськшляхрембуд» Малко Володимир Андрійович на місцевих виборах 2010 року були кандидатами в депутати до Тернопільської міської ради від політичних партії «За Україну!» та «Української народної партії» відповідно.

Без імені

Щодо аналізу обласних комунальних підприємств: директор комунального автотранспортного підприємства Тернопільської обласної ради Ратушко Ярослав Андрійович є депутатом Лановецької районної ради від політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка». А фракція партії ВО «Батьківщина» у Тернопільській районній ради налічує одразу двох представників комунальних підприємств області: Малецький Юрій Богданович є директором КП «Фірма «Тернопільавіаавтотранс», а Сивак Роман Богданович є провідним інженером КП «Тернопільтеплокомуненерго».

Таким чином 7 із 17 проаналізованих комунальних підприємств очолюють керівники, що є тісно пов’язані з різними політичними партіями. Загалом в управлінні комунальним бізнесом Тернопільщини приймають участь представники різних політичних сил. Тому Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» продовжить контроль над діяльністю даних політиків.

SHARE
Google + Tweet Facebook