12 Грудень 2016
У Тернополі відбудеться прес-конференція на тему: “Покарання винних у корупції у місцевих органах влади: статистика, партії, регіони. Результати співпраці Всеукраїнського руху «Під контролем» із ГПУ.”
thumbnail

13 грудня о 12.00 в  готелі “Тернопіль” (м. Тернопіль, вул. Замкова, 14) відбудеться прес-конференція Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем». Громадські активісти Руху оприлюднять кричущі факти порушення закону з боку депутатів та чиновників місцевих рад (будуть названі конкретні прізвища), відкриті по ним кримінальні провадження та результати розгляду справ у суді.  Експерти розкажуть про найгучніші справи та дадуть відповіді на питання:

  • Які Закони України порушуються представниками місцевої влади найчастіше? (Зловживання владою, порушення в сфері державних закупівель, конфлікт інтересів, неповні дані в декларації тощо).
  • Які регіони України вирвались уперед за корупційними справами? Які справи розслідують активісти у Тернопільській області?
  • Яке партійне забарвлення мають регіональні корупціонери?
  • Як реагують органи місцевої/центральної влади на звернення громадських активістів щодо виявлених фактів порушення законів місцевими можновладцями?

Спікери:

Мирослав Сімка – координатор Всеукраїнського руху проти політичної корупції “Під контролем” у Західному регіоні, експерт з державних закупівель

Юрій Кузько – заступник голови правління “Центру громадського моніторингу та досліджень”, агент ProZorro

Довідка:

Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» стартував 12 травня 2016 року як об’єднання регіональних громадських організацій, які послідовно протягом останніх років боряться із корупцією у своїх регіонах.  Наразі у коаліцію входять близько 70 громадських організацій з усіх регіонів України. Головне завдання Всеукраїнського руху «Під контролем» – систематизація та виявлення ознак корупції в діяльності місцевих депутатів, мерів міст та посадових осіб державних органів влади.

SHARE
Google + Tweet Facebook