14 Березень 2017
У співпраці органів прокуратури та Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» виявлено факти порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»
thumbnail

За інформацією Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» прокуратурою Київської області встановлено, що колишній заступник Білоцерківського міського голови упродовж 30 днів після призначення не передав в управління іншій особі належні йому корпоративні права та залишався одноособовим засновником, власником та єдиним учасником суб’єкта господарювання.

Працівниками Управління захисту економіки в Київської області 26.01.2017 складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією – порушення встановлених законом обмежень щодо входження до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів підприємства, що має на меті одержання прибутку.

Триває судовий розгляд.

Депутат Миколаївської міської ради одночасно обіймав посаду начальника управління ЖКГ міської ради та був засновником об’єднань співвласників багатоквартирних будинків – «Асоціація ОСББ м. Миколаєва» та «Білий дім».

Він взяв участь у роботі постійної комісії з питань житлово-комунального господарства щодо розгляду питання про надання в оренду очолюваному ним об’єднанню нежитлового приміщення. Про наявний конфлікт інтересів депутат не повідомив колегіальний орган.

Органами Національної поліції 18.01.2017 складено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією – порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, який розглядається у суді.

Під контролем громадських активістів проходитимуть судові слухання стосовно міського голови Каховки.

Правоохоронними органами Херсонщини встановлено, що Каховський міський голова не повідомив про наявність реального конфлікту інтересів під час розгляду питання щодо затвердження проекту землеустрою для відведення земельної ділянки і надання її в оренду близькій особі та встановлення собі розміру премії на 2016 рік.

Протоколи про вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених частинами 1, 2 ст. 172-7 КУпАП, складені за цими фактами, 02.03.2017 скеровані до суду.

SHARE
Google + Tweet Facebook