22 Грудень 2016
У Львові провели навчальний семінар: «Впровадження електронних послуг – досвід Естонії та перші кроки у Львові»
thumbnail

20 грудня 2016 року у Львові відбувся навчальний семінар “Впровадження електронних послуг – досвід Естонії та перші кроки у Львові”. Захід провели експерти “Центру громадського моніторингу та досліджень” за підтримки громадської організації “Українська галицька асамблея” та Львівської міської ради.

Програма семінару була насиченою та включала різні теми електронного врядування, а також досвід впровадження електронних послуг в Естонії і те, які сервіси впроваджує Львівська міська рада.

На початку присутніх привітав Юрій Кузько – заступник голови правління ГО “Центр громадського моніторингу та досліджень” Він презентував учасникам тему «Впровадження електронних послуг – досвід Естонії та перші кроки у Львові та Україні». Опісля про тему «Карта Львів’янина, як єдиний ключ до сервісів держави» розповів Іван Коржов, начальник управління ІТ Львівської міської ради.

Юлія Гвоздович, депутат Львівської міської ради розповіла присутнім про сервіс електронних петицій та платформу «Громадський проект». Завершив семінар Мирослав Сімка, агент системи ProZorro у Львівській області та голова правління Центру громадського моніторингу та досліджень. Він розповів про особливості впровадження електронної системи державних закупівель ProZorro.

Після виступів спікерів відбулась дискусія щодо можливостей об’єднання зусиль у впровадженні електронних послуг у Львові та області.

SHARE
Google + Tweet Facebook