02 Вересень 2016
“Центр громадського моніторингу та досліджень” переміг у конкурсі малих грантів від Transparency International – Ukraine
thumbnail
Проект “Прозорі закупівлі” від ГО “Центр громадського моніторингу та досліджень” переміг на конкурсі малих грантів на здійснення моніторингу публічних закупівель за допомогою професійного модулю аналітики PROZORRO, що проводився Transparency International – Ukraine.
Експерти Центру протягом кількох місяців будуть проводити моніторинг закупівель з метою виявлення ризиків та проблем при проведенні тендерів у Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській областях. Проект передбачає зустрічі з представниками замовників, учасників торгів та представниками органів державної влади та місцевого самоврядування.
Як зазначив голова правління “Центру громадського моніторингу та досліджень”, агент Prozorro у Львівській області Мирослав Сімка: “Основна діяльність наших експертів буде спрямована на виявлення ризиків та формування пропозицій щодо вдосконалення системи електронних закупівель на основі виявлених проблем або порушень”.
 Проект  здійснюється за підтримки Open Contracting Partnership.
SHARE
Google + Tweet Facebook