15 Лютий 2017
Суд над мером Трускавця за корупцію
thumbnail

Трускавецький міський суд розпочав розгляд матеріалів  щодо міського голови Андрія Кульчинського (партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ») за статтею 172-7 «Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів». Про це повідомляють активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» у Львівській області з посиланням на портал «Судова влада в Україні». Засідання суду відбудеться  17.02.2017р. о 9:45 в Трускавецькому міському суді Львівської області при головуванні судді Володимира Марчука . Активісти Руху «Під контролем» закликають ЗМІ та небайдужих громадян відвідати залу суду, аби забезпечити відкритий та чесний процес.

Нагадаємо. Підставою для складання слідчими обласного управління Нацполіції протоколу про корупцію стало голосування Андрія Кульчинського за надбавки до свого окладу. Таке рішення було ухвалене на першій сесії міської ради 18 листопада 2015 року, яке попри вимогу закону відбулося в закритому режимі та без анонсування на офіційному сайті міськради. Андрій Кульчинський проголосував за нарахування надбавок до свого окладу, не повідомивши про наявний конфлікт інтересів.

Довідково 243 повідомлення про корупцію на загальну суму  у понад чверть мільярда гривень бюджетних коштів, нерухомого майна та землі, яку роздерибанили представники влади та місцеві депутати в усіх регіонах України були передані до Генеральної прокуратури активістами Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» протягом 2016 року.  За результатами, у 125 випадках інформація про порушення вимог законодавства посадовими та службовими особами регіонального рівня, повністю або частково підтвердилась, за іншими кейсами перевірки.  Рух «Під контролем» продовжує інформувати ГПУ та громадськість про прояви корупції посадовцями міської влади.

Суд Кульчjpg

SHARE
Google + Tweet Facebook