05 Серпень 2016
Рух “Під контролем”  починає моніторинг контрактів в управлінні освіти у Львівській, Тернопільській, Волинській, Івано-Франківській областях
thumbnail

Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» повідомляє про початок моніторингу контрактів міських управлінь освіти. Активісти Руху вивчатимуть договори на закупівлю послуг з організації харчування у навчальних закладах та дитячих садочках,  що були укладені  управліннями освіти протягом квітня-серпня 2016 року. Ми хочемо надати суспільству інформацію: за якими умовами були укладені договори, як проводилися тендери, чи впроваджена в місті система ProZorro?  Які фірми та фізичні особи-підприємці, що стали переможцями торгів з надання послуг по організації харчування  дітей, і у якому об’ємі отримають бюджетні кошти? Використовуючи відкритті джерела інформації, активісти встановлять, чи не порушували раніше ці фірми судове законодавство? А також з”ясують, до яких політичних сил відносяться фірми, що отримали контракти. Напередодні 1 вересня аналіз контрактів міських управлінь освіти буде опубліковано.

Звертаємо увагу, що у липні Всеукраїнський рух проти політичної корупції  проаналізував декларації депутатів місцевих рад та декларації доходів та майна за 2015 рік очільників департаментів та управлінь ЖКГ в 17 обласних центрах.

SHARE
Google + Tweet Facebook