27 Вересень 2016
Прес-конференція на тему: «Корупція та конфлікт інтересів при розподілі бюджетних коштів Тернопільщини»
thumbnail

У середу, 28 вересня 2016 року о 12 годині у конференц-залі №2 готелю «Тернопіль» за адресою вул. Замкова, 14 відбудеться презентація результатів антикорупційних розслідувань, які здійснювали експерти Центру громадського моніторингу та досліджень протягом 2014-2016 років у Тернопільській області. Експерти також розкажуть, якими є найбільш кричущі порушення при проведенні державних закупівель у Тернополі та області, а також як виявити та мінімізувати корупційні ризики та вплив конфлікту інтересів на прийняття рішень при розподілі бюджетних коштів.

Учасники:                                                                                                 

Мирослав Сімка, керівник проекту «Тендер і злочин», координатор руху «Під контролем» на Тернопільщині,

Юрій Кузько, член правління ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень».

Довідка:

Протягом 2014-2016 років експертами ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» було виявлено порушень під час проведення тендерних закупівель на Тернопільщині на суму понад 12 млн. грн. За результатами звернень у контролюючі та правоохоронні органи було розірвано 4 неправомірно укладені договори на понад півмільйона гривень, відкрито 3 кримінальних провадження, двоє недобросовісних учасників тендерів потрапили у «чорний список» Антимонопольного комітету.

Проект «Зменшення впливу корупційних ризиків та конфліктів інтересів при розподілі бюджетних коштів» реалізується в рамках проекту ПРООН «Прозорість і доброчесність публічного сектору»

ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень», антикорупційний проект «Тендер і Злочин»

tiz.org.ua

facebook.com/tender.zlochyn/

+38067 93 39 408

SHARE
Google + Tweet Facebook