25 Липень 2016
Неправомірне відхилення найдешевшої пропозиції відділом освіти Буської РДА.
thumbnail

Під час проведення відділом освіти Бузької РДА тендерної закупівлі пального замовником було відхилено пропозицію ТзОВ «Торговий Дім «Авіас», яке запропонувало найдешевшу ціну.

Причини відхилення зазначені у протоколі: «В порушення п. 16 Додатку 3 Документації конкурсних торгів учасником надано Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців однак  інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи – резидента України, яка є учасником у ньому відсутня.»

Однак згідно з частиною другою статті 17 Закону про державну реєстрацію ЮО та ФОП у Єдиному державному реєстрі може міститись також інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи. Таким чином відповідно до пункту 8 статті 17 Закону «Про здійснення державних закупівель» замовник приймає рішення про відмову учаснику у разі відсутності саме відповідної інформації в Реєстрі, а не в разі відсутності кінцевого бенефіціарного власника взагалі.

Враховуючи вищенаведене, є підстави вважати, що відділом освіти Буської РДА було неправомірно відхилено найдешевшу цінову пропозицію ТзОВ «Торговий Дім «Авіас» та укладено договір на майже 36 тис.грн. вищу суму.

SHARE
Google + Tweet Facebook