09 Листопад 2016
На Прикарпатті обговорювали успіхи та проблеми системи ProZorro
thumbnail

09 листопада 2016 року у місті Івано-Франківськ відбувся круглий стіл на тему: «Впровадження електронної системи державних закупівель ProZorro: перші результати роботи та проблемні питання у функціонуванні системи».

На анонсований захід завітали представники Івано-Франківської міської ради та обласної державної адміністрації, зокрема: представники департаменту освіти та науки, департаменту житлової та комунальної політики, департаменту політики, департаменту соціальної політики  виконавчого комітету Івано-франківської міської ради, департаменту культури, управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інновацій ОДА, а також представники Крихівецької та Хриплинської сільської рад. Також серед учасників були представники комунальних підприємств Прикарпаття.

Мирослав Сімка, керівник Центру громадського моніторингу та досліджень та керівник проекту «Прозорі закупівлі», розповів про роботу, яку провели експерти Центру та закликав поділитися досвідом як замовників так і учасників електронних закупівель на Прикарпатті.

Учасники круглого столу обмінялись думками щодо теперішньої ситуації та запропонували шляхи вдосконалення процесу закупівель. Усі пропозиції експерти Центру проаналізують і опрацюють.

Круглий стіл був проведений в рамках проекту «Прозорі закупівлі» за підтримки Open Contracting Partnership та Transparency International Ukraine

15045720_1445125668836436_1180759138_n

SHARE
Google + Tweet Facebook