07 Листопад 2016
ГПУ відкрило кримінальні провадження за інформацією Руху ” Під контролем”
thumbnail

Метою об’єднання зусиль правоохоронних органів і громадськості, спрямованих на боротьбу з корупцією, а також іншими правопорушеннями, вчиненими представниками влади та органами місцевого самоврядування, Генеральна прокуратура співпрацює з громадськими об’єднаннями антикорупційного спрямування.

Одним із таких об’єднань є Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем», який розпочав свою діяльність у травні 2016 року як об’єднання регіональних громадських організацій, що послідовно борються з корупцією у всіх областях.

За час своєї роботи учасниками руху зібрана численна інформація про можливі правопорушення посадовими особами та органами місцевого самоврядування регіональних рівнів.

Так, за результатами лише місяця спільної роботи органів прокуратури України з громадською організацією «Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» розпочато ряд кримінальних проваджень.

Зокрема, слідчим шляхом перевіряються дії екс-депутата Херсонської міської ради, який користуючись своїм статусом, зловживаючи своїм службовим становищем, отримував від підприємця грошові кошти і продукти харчування за надання дозволу на торгівлю (ч. 1 ст. 364 КК України).

SHARE
Google + Tweet Facebook