28 Листопад 2016
Депутат-націоналіст “по-тихому” купив землю громади
thumbnail

За фактом придбання депутатом Івано-Франківської міської ради Романом Харуком земельної ділянки, яке здійснене із порушеннями, слідчий відділ Івано-Франківського ГУ НП України  проводить досудове розслідування. Це сталося завдяки зверненню представників громадськості міста Івано-Франківськ та активістів Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» до ГПУ та інших компетентних органів.

 Нагадаємо. Депутат Івано-Франківської міської ради  Роман Романович Харук придбав земельну ділянку на аукціоні, який проводився ще в квітні 2015 р.  – без попереднього оголошення проведення торгів на офіційному сайті. Що згідно закону «Порушення законодавства про закупівлі»  є достатнім, аби вважати результати торгів недійсними.

Окрім того, депутат від політичної партії  ВО «Свобода» голосував «за» зміну цільового призначення ділянки, яка є його приватною власністю, тобто діяв в умовах реального конфлікту інтересів,  чим теж порушив закон. Досудове розслідування  СВ  Івано-Франківського ГУ НП України триває.

SHARE
Google + Tweet Facebook