15 Листопад 2016
Експерти Центру запобігли фінансовим порушенням на Івано-Франківщині на суму 776 715 гривень
thumbnail

Експерти Центру громадського моніторингу та досліджень отримали відповідь Держфінінспекції в Івано-Франківській області на надіслані звернення.

З відповіді слідує: Держфінінспекція підтвердила виявлені порушення у закупівлі пального Державною установою «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України» та рекомендувала замовнику усунути порушення шляхом розірвання договору про закупівлю. Замовником розірвано неправомірно укладений договір на суму 460 955 грн.

Нагадаємо, замовником під час проведення процедури закупівлі неправомірно було встановлено інші критерії оцінки, окрім ціни, та визначено переможцем учасника, який подав пропозицію з найвищою ціною. Також замовником було допущено ряд інших порушень законодавства України про тендерні закупівлі.

Окрім того Держфінінспекція повідомила, що Івано-Франківським обласним наркологічним диспансером на виконання вимоги фінансової інспекції було розірвано договір про закупівлю на суму 315 760 грн. В даному випадку у тендері брали участь пов’язані особи; Антимонопольний комітет сьогодні також здійснює перевірку можливої антиконкурентної змови даних учасників.

001

002

SHARE
Google + Tweet Facebook