13 Липень 2016
Експерти «Тендер і злочин» назвали найбагатших депутатів Тернопільщини
thumbnail

Фахівці антикорупційного проекту «Тендер і злочин» склали рейтинг найбагатших і найбідніших депутатів Тернопільщини на підставі декларацій чиновників за 2015 рік.

Найбільший дохід у гривнях серед депутатів має голова комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства ТОР, «свободівець» Михайло Тимошик (1 584 445 грн). Другий за кількістю офіційних прибутків у гривнях – міський голова Тернополя, «свободівець» Сергій Надал (663 175 грн), третій – заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик (243 820 грн).

Водночас за кількістю сукупного доходу (чиновника і його сім’ї)  лідером в області є голова комісії з питань децентралізації та адміністративно-територіальної реформи, архітектури, будівництва, будівельної індустрії, дорожнього та житлово-комунального господарства ТОР, представник партії «Самопоміч» Роман Василіцький (1 899 310 грн).

Найбільше земельних ділянок (по 2) задекларували голова постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності ТМР, «свободівець» Володимир Стюара і начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Микола Леськів. Найбільшу кількість квартир (по 2) – Сергій Надал і Микола Леськів. Найбільшу кількість іншого нерухомого майна – Роман Василіцький (5) і Володимир Стюара (3).

Найбільша сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах знаходиться у члена комісії з питань бюджету Антона Білика (382 550 грн) та у начальника управління стратегічного розвитку міста Юрія Дейнеки (245 687 грн).

Раніше антикорупційний проект «Тендер і злочин» оприлюднив інформацію про найбагатших депутатів Львівщини.

SHARE
Google + Tweet Facebook